Properties View

Nise ditën mes gjelberimit dhe qetësisë, në rezidencën Sofia Hill!

For Rent
2 Beds
2 Baths
90 m2
80
2

Loading

1,500 / month
/Per month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  90 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  150
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Prona që ju ofrojmë për banim është një apartament 2+1+2 me oborr.
• Sipërfaqe neto 90 m²
• Sipërfaqe toke 150 m²
• Ndodhet në katin përdhe në një objekt 3 katesh, brënda kësaj rezidencë private.
• Organizohet nga 1 dhomë ndënje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.
• Apartamenti ofron hapësirat ideale për dashamirësit e natyrës.
• Oborr i bollshëm për të shijuar qëndrimin bashkë me miqtë tuaj, në shoqërimin e një gotë vere.
• Disponon te perfshire ne cmim 1 post parkimi.
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..