Properties View

Qera, Vilë pranë Teg, Mandarine Drive.

For Rent
5 Beds
4 Baths
965
1

Loading

3,500 / month
/Per month

Details

 • Beds
  5
 • Baths
  4
 • Certification Document
  Yes
 • Garages
  2
 • Type
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Qera, Vilë pranë Teg, Mandarine Drive.

Informacion mbi Vilën:

• Kati -1: 2 Dhomë Gjumi,Tualet,1 Dhomë Teknike.
• Kati 0: Ambjent Ndjenje,Ambjent Gatimi, Tualet, Verande.
• Kati 1: 3 Dhoma Gjumi,1 Garderobë ,2 Tualete.

Detaje të tjera:
• 1 Post Parkimi.
• Sistem Chiller.
• Rezidencë e siguruar,me Kamera Sigurie 24 Orë.
• Sistem Automatik vaditje të hapsirave të gjelbërta.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Cilësime të tjera:
• Kubaturë e Rregullt
• Punime Cilësore
• Hapsira të Gjelbërta
• Zonë e Qetë dhe Ajër i Pastër
• E Mobiluar
• E investuar

Vila ndodhet ne nje kompleks te ri ndertimi , mes gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona.
Për më shumë detaje dhe për ta vizituar, na kontaktoni!

Follow us on social media.

Virtual Tour

Fut IFRAME për të shfaqur pamjen e pronës 360 gradë.. mandarine drive