Properties View

Rezidenca Kodra e Diellit 2, apartament 1+1 me qira!

For Rent
1 Beds
1 Baths
46
1

Loading

550 / month
/Per month

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Type
 • Floor
  1
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Te Rezidenca Kodra e Diellit 2, jepet me qira apartament 1+1 me verande!

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe eshte totalisht i mobiluar!Kontaktoni ne Whatsapp

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..