Properties View

ROLLING HILLS 1, Jepet me qira Vile 2 kateshe me pishine

For Rent
4 Beds
4 Baths
463 m2
7,000 / month
/Per month

Details

 • Beds
  4
 • Baths
  4
 • Certification Document
  Yes
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  463 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  700
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

ROLLING HILLS 1,jepet me qira Vile 2 kate me pishine.

Vila ka shumë ndriçim natyral për arsye të dritareve të shumta që ndodhen në të, dhe ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit dhe oborrit në të cilin është investuar dhe janë mbjellur 25 peme frutore.

Ofron punime shumë cilesore, lartësi të katit perdhe gjer në 4.2 metra, e shtruar me parket druri kroat, sistem ngrohje-ftohje me VRF Chiller, oxhak druri në sallon, sistem kapot i brendshem dhe i jashtem, muret e shtepise ne katin perdhe dhe katin e parë janë të veshtura MDF.
Ka dhe pishine me gjatësi 17 M dhe gjeresi 6 M dhe thellesi 1.6. Vila ofron dhe mundesi te vendosjes se ashensorit te brendshem.

Vila ka nje sipërfaqe ndërtimi totale 463 m2 + oborr 700 m2 + pishine + bodrum.

Ka orientimin veri-lindje-jug-perendim.
Bodrumi ka akses direkt në baçe dhe pishine, dhe organizohet nga ambient ndenje, biblioteke, dhomë teknike, lavanderi, tualet, dhome palester, dhome lojrash.
Në katin perdhe ndodhet ambienti i ndenjes me oxhak, ambient ngrenie, kuzhine e vecuar, tualet dite, dhome gjumi + tualeti.
Në katin e parë ndodhen 3 dhoma gjumi secila me tualetin individual.
Gjithashtu dhoma matrimoniale ka oxhak, xhakuzi dhe nje papafingo rreth 40 m2 e cila eshte e perdorur per garderobe.
Hapsire per 4 poste parkimi ne hyrjen e viles.
ÇMIMI I QIRASE ESHTE NE VLERE NETO

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..