Properties View

Rruga e Kosovareve, Apartament 2+1 me qira!

2 Beds
1 Baths
100 m2
850 / month
/Per month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Certification Document
  Yes
 • Garages
  1
 • Lot area (sqft)
  100 m2
 • Type
 • Floor
  6
 • Year Build
  2005
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartament 2+1 me qira te Rruga e Kosovarëve! Eshte i organizuar ne ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i rikonstruktuar nga e para dhe mobiluar ne mënyrë shumë cilësore me te gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode!Mundesi parkimi me pagese ekstra! Kontakto ne Whatsapp!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..