Properties View

SHESIM BIZNES BAR/KAFE PRANË KOMPLEKSIT KONTAKT TEK ISH PARKU.

60 m2
29
1

Loading

160,000

Details

  • Certification Document
    Yes
  • Lot area (sqft)
    60 m2
  • Type

Overview

Loading

Informacion mbi pronën:
Ky lokal është i pozicionuar brenda një sheshi pallatesh te Kompleksi Kontakt, pranë Rrugës Frosina Plaku në Tiranë

Prona është e përshtatshme për të gjithë ata që kërkojnë të investojnë në biznesin e lokaleve por edhe biznese te ndryshme pasi ndodhet në në një zonë të populluar dhe me lëvizje të shumta nga banorët e kompleksit.
• Sipërfaqja e brendshme është 53.2 m² me 10 tavolina
• Verandë me siperfaqe të konsiderueshme me 13 tavolina
• 1 Tualet
• Totalisht I Investuar dhe funksional nga vetë pronarët aktual
• Propozohet për biznese që synojnë të zgjerojnë aktivitetin e tyre ose për investitorë të rinj.
Për më shumë informacion dhe vizitë në pronë, ju lutemi na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..