Properties View

SHESIM VILE 3 KATESHE NE SHIJAK!

3 Beds
3 Baths
390 m2
280,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  3
 • Certification Document
  Yes
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  390 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  660
 • Year Build
  2010
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Vila me tre kate dhe oborr privat ndodhet ne lagjen Ballias, në Shijak prane Aiman Park!
• Sipërfaqe ndertimi neto: 360 m²
• Sipërfaqe ndertimi bruto: 390 m²
• Sipërfaqe toke: 660 m²
• Hipoteka: Po
• Viti i ndërtimit: 2010
• Numri i kateve: 3
• Prone Ideale për ata që kërkojnë një shtëpi të madhe me komoditet dhe privatësi në një zonë të qetë dhe me urbanistike te sistemuar.
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..