Properties View

SHESIM VILE ME PISHINE TEK KODRA E DIELLIT 1

For Sale
4 Beds
3 Baths
340 m2
106

Loading

580,000

Details

 • Beds
  4
 • Baths
  3
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  340 m2
 • Type
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura ne Tirane per cilesine,afersine me qytetin,sigurine 24 ore dhe sherbime te tjera qe e bejne jetesen komode brenda rezidences.
Vila i ka te gjitha kushtet per nje jetese cilesore dhe luksoze ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes.
Vila ne brendesi te saj eshte e arreduar ne menyre moderne. Orientimi drejt jug-lindjes i siguron ambienteve te banimit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate dites.
Vila organizohet ne tre kate, ku ne katin -1 ndodhet lavanteria me sistem ajrimi e cila lidhet me garazhdin e brendshem me mundesi parkimi per 2 makina.
Kati 0 eshte i organizuar ne dhomen e dites. Vetratat panoramike bejne te mundur ndricimin natyral gjate gjithe dites si dhe bejne te mundur aksesin ne pjese e jashtme ku ndodhet pishina.
Ambjenti i gatimit lidhet me nje kopesht ne pjesen e pasme te viles ku ofrohet mundesia per barbeque.
Kati i pare organizohet me dy dhoma femijesh, nje tualet dhe dhomen matrimoniale me tualet te brendshem.
Papafingo e cila ndodhet ne katin e 2 eshte perdorur si dhome studio por me hapesire te mjaftueshme per tu pershtatur ne nje dhome ekstra. E gjitha vila ka sistem te brendshem kondicionimi ne ambjente e saj.
Aktualisht eshte e dhene me qira deri ne gusht te 2023, qe mund te konsiderohet si mundesi e mire dhe investimi.
Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..