Properties View

SHESIM VILË NË LUNDËR, TEK REZIDENCA COLLINA VERDE

For Sale
6 Beds
4 Baths
540 m2
On Request

Details

 • Beds
  6
 • Baths
  4
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  540 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  915
 • Year Build
  2023
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Prona ndodhet në një nga komplekset më prestigjoze që po zhvillohet me konceptin e ndërthurjes së arkitekturës me stil elegant bashkëkohor dhe armonisë së bukurisë natyrore që mbizotëron zona përreth Lundër – Mullet., ku ndodhen dhe residencat e tjera te ndertuara vitet e fundit.

› Karakteristikat e Vilës
•Vila ka një sipërfaqe parcele private prej 915 m2 dhe sipërfaqe totale ndërtimi pej 540 m2 e organizuar në 3.5 kate (ndër më të mëdhajat në kompleks).
•E projektuar me konstruksion mbajtës betonarme për të përballuar termete deri në 9 ballë.
•E planifikuar me hapësirë parkimi për 4 automjete.
•Mundësi për pishinë personale.
•Fasada e jashtme është realizuar me sistem kapot 15 cm për termoizolim, dritare me 3 shtresa termike me efekt privacy, si dhe tulla termike.
•Vila është e projektuar dhe me opsionin për tu ndarë në dy vila bashkangjitur me hyrje të veçanta.

› Karakteristikat e Kompleksit Rezidencial
• Në kompleks është projektuar një park rekreativ dhe kënd lojrash për fëmijë.
• Siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7.
•Kompleksi është parashikuar të përfundojë në dhjetor 2023.

Për më shumë informacion apo asistencë konsulencë ju lutem të na kontaktoni

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..