Properties View

SHESIM VILE NE REZIDENCEN “MAISON DE LA TERRE” MJULL BATHORE.

For Sale
5 Beds
6 Baths
483 m2
1,448,000

Details

 • Beds
  5
 • Baths
  6
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  483 m2
 • Type
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Një ndër veçoritë që i shton vlera “Maison de la Terre” është pikërisht harmonia e dizajnit që integrohet në mënyrë të përsosur me kompleksin, peizazhin dhe mjedisin natyror.

Vilat rezidenciale të dhurojnë gjithçka që ti dëshiron. Pishinat, siguria dhe bukuria e arkitekturës, janë vetëm disa prej elementeve që i bëjnë këto hapësira, zgjedhjen ideale për ty.

Shërbimet e kompleksit përfshijnë:
Parking nëntokësor,
Mirëmbajtje 24/7,
Ambiente të gjelbra dhe të përbashkëta,
Korsi për biçikleta, ETJ
Siguri private

Vila organizohet ne:
2 ambient dite
5 dhoma gjumi
6 tualete
2 depo
Verande
Pishine

Per me shume detaje na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..