Properties View

Shitet Duplex ne Rezidencen PiCADiLLY prane TEG

For Sale
3 Beds
4 Baths
223 m2
375,265

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  4
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  223 m2
 • Type
 • Floor
  3
 • Garden/yard : m²
  26
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Shitet Duplex ne Rezidencen PiCADiLLY prane TEG.
Organizohet ne ne 3 kate nga ku siperfaqja e cdo eshte:
KATI 0 8.8 m2
KATI 1 74.5 m2
KATI 2 113.6 m2

Siperfaqje totale ndertimi 196.6m2
Siperfaqje verande 25.7 m2

OFROHET PAGESE ME KESTE :
–MBI 50% -2% ULJE NGA CMIMI
–MBI 80% -5% ULJE NGA CMIMI
Ofrohet financim me ProCredit Bank deri ne masen 80% PA KOLATERAL.

Piccadilly Rezidencë është një koncept vizionar banimi është i përbërë nga Apartamente Moderne, Vileta dhe Duplekse.
I pozicionuar në një zonë elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 5 minuta nga qendra e Tiranës.

*Kosto 0 për energjinë elektrike nga panelet diellore.

*Arkitekture elitare:
Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin

*Siguri 24 orë:
Garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës.

*Hapësira të gjelbërta:
Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë gati të gjithë perimetrin e kompleksit.

*Parkim i dedikuar:
Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial.

*75 NJESI BANIMI:
me tipologji të ndryshme arkitektonike, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët. Kompleksi do të përmbajë hapësira rekreative, parkim të dedikuar.

*ORIENTIMI I REZIDENCAVE:
Drejt gjelbërimit përpos pamjeve panoramike siguron edhe privatësine e cdo njesie, në një kompleks ku do të ofrohet siguri maksimale dhe asistencë recepsioni 24 ore.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..