Properties View

SUPER DUPLEX TE BULEVARDI I RI!

3 Beds
4 Baths
394 m2
387

Loading

726,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  4
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  394 m2
 • Type
 • Floor
  6
 • Year Build
  2023

Overview

Loading

Duplex te Bulevardi i Ri ne shitje!

Duplexi ndodhet në katin e 6 dhe të 7 të një objekti cilësor në fazë të avancuar ndërtimi. Me siperfaqe totale prej 394 m2, duplex-i është i organizuar si më poshtë:

– Kati 1: 129.7 m2 ndertim, 1 sallon i bollshem, 1 parabanjo, 1 tualet, 1 depo, dhe veranda prej 128 m2
– Kati 2: 101.6 m2 ndertim, 3 dhoma gjumi, secila me 1 tualet

Rezidenca “New Boulevard” ndodhet në Bulevardin e Ri, vetëm 900 metra nga Unaza, në një zonë të përgatitur për zhvillim të shpejtë, duke e bërë atë një hapësirë elitare. Ky projekt përmban arkitekturë moderne dhe standarde evropiane, i projektuar për të ofruar të gjitha lehtësitë për një mënyrë jetese komode. Rezidenca përbëhet nga ndërtesë 6 dhe 7-katëshe, me kate përdhese me njësi shërbimi dhe 2 kate nëntokë për parkim. Përparësitë e projektit përfshijnë ndërtim me cilësi të lartë,

fasadë të ventiluar të veshur me panele alumini, izolim me tulla të dyfishta dhe lesh guri për performancë akustike dhe termike, dritare të izoluara termikisht dhe akustikisht me xham të dyfishtë, planimetri praktike, apartamente me një lartësi prej 3,23 metrash dhe një ashensor. Ofron një investim të sigurt, interior me cilësi të lartë, siguri dhe mirëmbajtje 24/7, si dhe zona rekreative brenda ndërtesës. Rezidenca :New Boulevard” përfaqëson hapin e parë në zhvillimin e një prej zonave më elitare në qytetin e Tiranës.

SUPER DUPLEX TE BULEVARDI I RI!

Për më shumë informacion jeni të lutur të na kontaktoni!

https://www.century21albania.com/

property/3140898/super-duplex-te-bulevardi-i-ri-irg83656.html

Follow us on social media.

Virtual Tour

Fut IFRAME për të shfaqur pamjen e pronës 360 gradë..