Properties View

Shitet Vile ne Residencen Lemon’s, Liqeni i Thate

For Sale
3 Beds
2 Baths
126 m2
584,700

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  126 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  245

Overview

Loading

Vile per shitje ne Residencen Lemon’s tek Liqeni i Thate

• Siperfaqe parcele 245 m²
• Siperfaqe totale ndertimi 194.9 m²
• Siperfaqe ndertimi kati perdhe 67.5 m²
• Siperfaqe ndertimi kati i pare 49.7 m²
• Siperfaqe ndertimi kati nentoke 51.5 m²
• Siperfaqe verande 17.7 m²

* Organizimi:
* Tre Kate + Papafingo
* Korridor, Sallon Ndenje & Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Lavanteri, Depo/Kantine, Verande, 2 Poste parkimi, Oborr

Ky kompleks rezidencial shtrihet ne nje siperfaqe rreth 2000 m 2 ne nje nga zonat me te preferuara te momentit.

Me pozicion ideal, lehtesisht te aksesueshem nga qendra e Tiranes, dhe pika te tjera te rendesishme, ai ndodhet mes gjelberimit, larg zhurmes dhe ndotjes akustike.
Kompleksi ndodhet vetem 4.4km larg qendres se qytetit dhe 30 min larg aeroportit Nene Tereza.

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Liqeni i Thate
Çmimi: €584.700
Siperfaqja totale: 195 m²
Siperfaqja e brendshme: 126 m²
Numri i kateve: 3
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al

Features

 • Garden
 • Terrace