Properties View

Shitet Vile ne Residencen Lemon’s, Liqeni i Thate

For Sale
3 Beds
2 Baths
111 m2
549,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  111 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  225

Overview

Loading

Vile per shitje ne Residencen Lemon’s tek Liqeni i Thate

• Siperfaqe parcele 225 m²
• Siperfaqe totale ndertimi 183 m²
• Siperfaqe ndertimi kati perdhe 64.4 m²
• Siperfaqe ndertimi kati i pare 40.4 m²
• Siperfaqe ndertimi kati nentoke 51 m²
• Siperfaqe verande 21.2 m²

* Organizimi:
* Tre Kate + Papafingo
* Korridor, Sallon Ndenje & Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Lavanteri, Depo/Kantine, Verande, 2 Poste parkimi, Oborr

Ky kompleks rezidencial shtrihet ne nje siperfaqe rreth 2000 m 2 ne nje nga zonat me te preferuara te momentit.
Me pozicion ideal, lehtesisht te aksesueshem nga qendra e Tiranes, dhe pika te tjera te rendesishme, ai ndodhet mes gjelberimit, larg zhurmes dhe ndotjes akustike.
Kompleksi ndodhet vetem 4.4km larg qendres se qytetit dhe 30 min larg aeroportit Nene Tereza.

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Liqeni i Thate
Çmimi: €549.000
Siperfaqja totale: 183 m²
Siperfaqja e brendshme: 111 m²
Numri i kateve: 3
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al