86
1

Loading

1,500/ month

Details

  • Beds
    2
  • Baths
    1
  • Lot area (sqft)
    100 m2
  • Type

Overview

Loading

Shtepia ka siperfaqe totale 100m2 dhe eshte e organizuar ne:

-Sallon
-Ambient gatimi
-Dy dhoma gjumi
-Tualet
-Verande

Cilesime te tjera:

-Parket dhe shtrim mermeri
-Sistem kondicionimi
-Dritare termike

Me nje ambient te jashtem te gjelberuar, ku eshte dhe hapsira per dy poste parkimi.

Qera mujore prej 1500 euro.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Komuna e Parisit
Çmimi: €1.500
Siperfaqja totale: 100 m²
Numri i kateve: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌳 Kopsht / Obor
• 🅿️ Parkim
• ️⛲ Pamje nga kopshti

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al