Properties View

SHTEPI PRIVATE ME QERA 2+1

2 Beds
1 Baths
130 m2
115
3

Loading

450/month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Garages
  1
 • Lot area (sqft)
  130 m2
 • Type
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Shtëpi me qira. Sipërfaqja totale 130m2, me 3 kate, e mobiluar. Ka ballkon, parkim, kopsht, ngrohje dhe derë të sigurt.

Adresa: Tiranë, Rruga Don Bosko
Çmimi: €450
Siperfaqja totale: 130 m²
Numri i kateve: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🔥 Ngrohje
• 🚪 Dyer të sigurta

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• 🅿️ Parkim
• 🌳 Kopsht / Obor

📞 Kontakti: RAJMONDA CALA – 0697076668
realestateidealhome@gmail.com