Properties View

TEG, Apartament i ri dhe luksoz për qira!

For Rent
2 Beds
2 Baths
108 m2
85
2

Loading

1,500 / month
/Per month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  108 m2
 • Type
 • Floor
  4
 • Year Build
  2021
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartament i ri dhe luksoz për qira në një nga rezidencat me te pëlqyera pranë TEG!

Me një planimetri perfekte organizohet në nje ambjent ndenje se bashku me kuzhinën, me dalje në nje verandë të madhe, koridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.O

fron të gjitha kushtet për një jetesë komode!

Për më tepër informacion kontaktoni në Whatsapp

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..