Properties View

TOKE NE MAMINAS!

1080 m2
80,000€

Details

  • Certification Document
    Yes
  • Lot area (sqft)
    1080 m2
  • Type

Overview

Loading

Toke ne Maminas ne shitje!

Toka ka nje siperfaqje prej 1080m2, dhe ndodhet ne nje zone ku mund te ndertohen njesi sherbimi tregtare dhe biznesi.
Vendndodhja eshte mjaft e favorshme, ne rrugen Vore-Marikaj, shume prane mbikalimit te Maminasit. Ka mundesi aksesi direkte edhe ne autostraden Durres-Tirane.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..