Properties View

Vila me pamje fantastike

For Rent
4 Beds
4 Baths
330 m2
558

Loading

4,000/ month
/Per month

Details

 • Beds
  4
 • Baths
  4
 • Garages
  5
 • Lot area (sqft)
  330 m2
 • Type
 • Year Build
  2023
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Vile me pamje teresisht te lire mbi qytetin e Tiranes.

Vila ndodhet ne nje kompleks rezidencial cilesor te perbere prej disa vilave. Duke jetuar ne kete vile, ju do te gezoni ajrin e paster dhe qetesine e periferise. Ne te njejten kohe, ju gjendeni jo larg nga fasilitetet e kryeqytetit pasi qendra eshte vetem 20 minuta larg.

Ndertimi eshte i sapo perfunduar dhe perbehet nga 330m2 te shperndare ne 3 kate.

Ne katin e pare do te gjeni nje sallon plot drite dhe guzhinen e kompletuar.

Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi secila me tualetin e dedikuar.

Ne katin e trete dhe te fundit do te gjeni nje master bedroom me jacuzzi dhe verande te bollshme me pamje spektakolare.

5 vende parkimi jane te disponueshem.

Per nje vizite te pronës, mund te me kontaktoni ne numrin:

0699831448

Location

Features

 • Air Conditioning
 • Garden
 • Swimming Pool

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..