Properties View

VILE INDIVIDUALE TE SECRET GARDEN!

For Sale
3 Beds
5 Baths
500 m2
661

Loading

1,100,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  5
 • Certification Document
  Yes
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  500 m2
 • Type
 • Year Build
  2023
 • Availability
  Available Now
 • Garden Yard
  340
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Vile individuale te Secret Garden per shitje!

Ne nje nga rezidencat me te mira te zones se TEG, ofrojme vile individuale 4-kateshe per shitje. Me siperfaqe ndertimi prej 500 m2, e vendosur ne nje parcele prej 342 m2, vila eshte e organizuar si me poshte:

Kati -1: 210 m2, sallon ndenjie, palester, hobby room, hapesire relaksi (sauna, jacuzzi), tualet, magazine, depo teknike, lavanderi
Kati 0: 98 m2, sallon ndenjie, kuzhine, depo, tualet
Kati 1: 98 m2, 2 dhoma gjumi, 2 tualete
Kati 2: 94.5 m2, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 garderobe, 1 tualet, 1 verande

Vila eshte ne faze punimesh, duke ofruar mundesine e pershtatjes sipas nevojave te klientit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor sii dhe nje projekt te detajuat aredimi.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni !

Location

Virtual Tour

Fut IFRAME për të shfaqur pamjen e pronës 360 gradë..