Properties View

VILE ME PISHINE NE MJULL-BATHORE!

For Rent
4 Beds
3 Baths
298 m2
257
1

Loading

4,500 / month
/Per month

Details

 • Beds
  4
 • Baths
  3
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  298 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  742
 • Year Build
  2023
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Vile me pishine ne Mjull-Bathore per qira!Vila ndodhet ne nje rezidence me vetem 4 vila ne perberje te saj. Rezidenca ndodhet ne Mjull-Bathore, buze rruges kryesore, me akses te shpejt ne Autostraden Tirane-Elbasan. Rezidenca eshte projektuar duke bere nje nderthurje te arkitektures moderne, komoditetit dhe hapesirave te gjelberta.
Vila ne fjale eshte e organizuar:- Kati perdhe (174 m2): post parkimi per 2 automjete, sallon ndenjie dhe kend gatimi/ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe pishina.
– Kati i pare (124 m2): 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 garderobe dhe 1 verande
– Truall total 742 m2
Orientimi i rezidences eshte Jug-Lindje, ku secila vile ka ndricim natural dhe pamje te lire.

Rezidenca eshte planifikuar te perfundoje plotesisht ne Maj 2023.Cmimi i qirase eshte Neto.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Features

 • Garden
 • Swimming Pool
 • Terrace

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..