Properties View

VILE ME PISHINE NE MJULL-BATHORE!

For Sale
3 Beds
3 Baths
377 m2
704

Loading

850,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  3
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  377 m2
 • Type
 • Year Build
  2023
 • Availability
  Available Now
 • Garden Yard
  395
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Vile me pishine ne Mjull-Bathore ne shitje!

Vila ndodhet ne nje rezidence me vetem 4 vila ne perberje te saj. Rezidenca ndodhet ne Mjull-Bathore, buze rruges kryesore, me akses te shpejt ne Autostraden Tirane-Elbasan. Rezidenca eshte projektuar duke bere nje nderthurje te arkitektures moderne, komoditetit dhe hapesirave te gjelberta.

Vile me pishine eshte e organizuar:

– Kati perdhe (125 m2): post parkimi per 2 automjete, sallon ndenjie dhe kend gatimi/ngrenie, 1 tualet dhe pishina.
– Kati i pare (252 m2): 3 dhoma gjumi, nga te cilat dhoma matrimoniale me garderobe, 2 tualete dhe 1 lavanteri
– Truall total 396 m2

Orientimi i rezidences eshte Jug-Lindje, ku secila vile ka ndricim natural dhe pamje te lire.

Per me shume informacion na kontaktoni!

https://www.century21albania.com/

property/3058141/vile-me-pishine-ne-mjull-bathore-irg81199.html

Follow us on social media.

Location

Virtual Tour

Fut IFRAME për të shfaqur pamjen e pronës 360 gradë..