Properties View

Vile me qira ne Rezidencen Long Hill

3 Beds
3 Baths
300 m2
233
1

Loading

2,400 / month
/Per month

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  3
 • Garages
  1
 • Lot area (sqft)
  300 m2
 • Type
 • Year Build
  2015
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Vile me qira ne Rezidencen Long Hill

Me krenari prezantojmë apartamentin në qira në Residencën Long Hill, një destinacion i cili përfshin elegancën dhe komoditetin në një mjedis të bukur natyror. Ky apartament modern ofron një eksperiencë banimi të lartë, duke kombinuar dizajnin e mirepritur me përdorimin e materialeve cilësore.

Me një kuzhinë tërësisht të pajisur me pajisje të fundit dhe një dhomë të gjërë dimerore, ky apartament është i përshtatshëm për jetën e përditshme dhe për pritje të ngrohta. Dhoma e gjumit e bollshme dhe dritare të mëdha ofrojnë ambient të qetë dhe relaksues. Përfitoni nga ballkoni privat për të shijuar pamjen e mrekullueshme të vendndodhjes në.

+355 69 451 7288

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..