Properties View

VILE NE “PORTO LALZI”!

5 Beds
5 Baths
267 m2
628

Loading

490,000

Details

 • Beds
  5
 • Baths
  5
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  267 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  288
 • Year Build
  2024
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

VILE NE SHITJE NE “PORTO LALZI”!

“Porto Lalzi” eshte nje kompleks turistik rezidencial i ne faze ndertimi i vendosur ne Hamallaj – Gjiri i Lalzit. Kompleksi luksoz eshte i projektuar si nje qender multifunksionale, qe do te perfshije njesite rezidenciale te organizuara ne vila dhe apartamente, nje port jahtesh dhe nje qender argetimi me bare, restorante, qender tregtare dhe aktivitete te tjera.

Vila ne fjale eshte e vendosur ne rreshtin e dyte te kompleksit, shume prane detit. Eshte e organizuar:

– Kati -1: siperfaqe 95.2 m2, i organizuar nga 1 sallon ndenjie, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe verande
– Kati 0: siperfaqe 95.2 m2, i organizuar nga 1 sallon ndenjie i bollshem, 2 tualete, 1 depo dhe verande
– Kati 1: siperfaqe 76.3 m2, i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande

Punimet cilesore, arkitektura e vecante dhe organizmi i ketij rezorti, e bejne ate unik jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajon.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..