Properties View

VILE PER QIRA MJULL BATHORE.

6 Beds
6 Baths
874 m2
218
25

Loading

10,000 / month
/Per month

Details

 • Beds
  6
 • Baths
  6
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  3
 • Lot area (sqft)
  874 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  1485
 • Year Build
  2024
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Ne nje prej zonave me te mira per te jetuar, me nje balance perfekte midis jeteses ne natyre dhe ne kryeqytet, shesim vile individuale ne stilin Neoclassic unike. Vila eshte e pozicionuar ne nje kodrine te vogel ku rrethohet nga hapesira te gjelberta.Vila ka 3 kate ndertim 2 mbi toke dhe 1 nje kat gjysme nen toke me dalje ne oborr.Eshte projektuar dhe e ndertuar me cilesine me te larte e produkteve te ndertimit kjo per te optimizuar sa me shume jetesen midis natyres dhe modernes si dhe per te shfrytezuar ne menyren me optimale driten dhe diellin.

Vila eshte investuar ne- Vetrata triplex,

– Smart Home System- Dysheme me ngrohje

– Ashensor- 4 oxhaqeKati 0 ka Sip.190 m2 me nje sallon te madh i ndare me oxhak, Kuzhina, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Ne katin 1 me sip. 200 m2 ndodhen 3 dhoma gjumi nga te cilat dhoma master me garderobe dhe 2 dhoma gjumi te tjera, 3 tualete dhe 1 ambient qendrimi.Kati nentoke me sip.480 m2 i cili ka dalje ne oborrin e dyte te viles:nje apartament per sherbimin (1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 gaderobe ose zyre)Ambient relaks i homme theatre ose ambient per argetim, kantine vere dhe kuzhine,

Palester, Sauna,pishine e brendeshme me Jakuzzi,dhome teknike, lavanderi, parkime te brendshme per 3 makina.Ne ambientin e jashtem ndodhet, pishina e jashtme me jakuzzi, verande e dedikuar per relaks me oxhak, pus me uje te pijshem.Oborr i rrethuar me peme per te krijuar privatesi te plote ne nje truall prej 1475 m2.Per me shume informacion me kontakto.

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..