Properties View

Vile për Shitje, Blloku Ambasadave

4 Beds
2 Baths
290 m2
101

Loading

1,200,000

Details

 • Beds
  4
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  290 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  555

Overview

Loading

Vila është e pozicionuar tek Bllokun i Ambasadave, i vendosur midis rrugës së Durrësit dhe rrugës së Kavajës.

Vila përmban një truall prej 555 m2 dhe ndërtim prej 290 m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ju lutemi të na kontaktoni për informacione më të hollësishme!

Adresa: Tiranë, Blloku i Ambasadave Tirana
Çmimi: €1.200.000
Siperfaqja totale: 290 m²
Numri i kateve: 3
Dhoma gjumi: 4
Tualete: 2
Mobilimi: E Mobiluar

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al