Properties View

Vile per Shitje, Lemon’s Residence, Liqeni i Thate

For Sale
3 Beds
2 Baths
179 m2
107
1

Loading

809,400

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  179 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  309.6

Overview

Loading

Vile per Shitje, Lemon’s Residence, Liqeni i Thate

• Siperfaqe parcele 309.6 m²
• Siperfaqe totale ndertimi 200.8 m²
• Siperfaqe ndertimi kati perdhe 92.5m²
• Siperfaqe ndertimi kati i pare 70.8 m²
• Siperfaqe ndertimi kati nentoke 69 m²
• Siperfaqe verande 21.9 m²

* Organizimi:
* Tre Kate + Papafingo
* Korridor, Sallon Ndenje & Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Lavanteri, Depo/Kantine, Verande, 2 Poste parkimi, Oborr

Ky kompleks rezidencial shtrihet ne nje siperfaqe rreth 2000 m 2 ne nje nga zonat me te preferuara te momentit.

Me pozicion ideal, lehtesisht te aksesueshem nga qendra e Tiranes, dhe pika te tjera te rendesishme, ai ndodhet mes gjelberimit, larg zhurmes dhe ndotjes akustike.

Kompleksi ndodhet vetem 4.4km larg qendres se qytetit dhe 30 min larg aeroportit Nene Tereza.

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Liqeni i Thate
Çmimi: €809.400
Siperfaqja totale: 270 m²
Siperfaqja e brendshme: 179 m²
Numri i kateve: 3
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al