Properties View

VILE PER SHITJE NE FARKE

For Sale
4 Beds
5 Baths
315 m2
218
3

Loading

On Request

Details

 • Beds
  4
 • Baths
  5
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  315 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  220
 • Year Build
  2024
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Vile Per Shitje Ne Farke

Vilat jane pjese e nje kompleksi prej 22 vilash. Kompleksi ”Lisi i arte” ndodhet ne Farke dhe aksesohet nga ”Rruga e Agallareve”.-3.1km nga TEG (7 min. me makine)-10.5 km nga ”Sheshi Skenderbej” (15 min. me makine)Kompleksi ka nje arkitekture bashkekohore. Vilat kane sip. te medha vetratash, qe i ben ato transparente dhe me prane me natyren.

Secila prej vilave permban 2 poste parkimi, pishine dhe gjelberim te dendur.Vilat organizohen ne dy kate dhe kane planimetri shume te pershtatshme sipas deshirave specifike te bleresit.Vila permban 3-4 dhoma gjumi, 1-2 ambiente ndenje(ne secilin kat), 1 ambient gatimi, 4-5 tualete, depo e ambiente te tjera sherbimi.Sip. vilave:

-TIP 1 315.3 m2

-TIP 2 310.5 m2

-TIP 2’ 310.2 m2

Per me shume me kontakto.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..