Properties View

Vile per Shitje ne Rezidencen Elysium

For Sale
3 Beds
4 Baths
300 m2
156

Loading

On Request

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  4
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  300 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  300
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Elysium Residence nje rezidence e re me vila, ka një vendodhje shumë të mirë, shtrihet në një terren kodrinor mes ajrit të pastër, gjelbërimit dhe një pylli brenda rezidences, dhe vetëm 1.5 KM nga TEG dhe 4.3 KM nga qendra e Tiranës. Residenca ofron dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit të saj jug-lindje. Ka një panoramë shumë të bukur të zonës përreth e cila karakterizohet nga kodrina dhe paracela të gjelbëruara, privatësi dhe qetësi të cilat e bëjnë një nga vendodhjet më të preferuara të Tiranës. Infrastruktura rrugore e zhvilluar bën të mundur që Elysium Residencë të jetë lehtësisht e aksesueshme me autostraden Tiranë-Elbasan e cila ndodhet pak metra larg ndërtimit të këtij projekti të ri rezidencial.

Elysium Residence ofron infrastrukturë moderne duke sjellë diçka të re në arkitekturen e zonës, hapsira të dedikuara për këmbësorë dhe biçikleta, hapsira për parkim, hapsira të gjelbëruara, bar/kafe, market dhe një kënd lojrash për fëmijë. Vilat ofrojnë cilësi të lartë ndërtimi, sistem termoizolimi kapot, sistem ngrohje-ftohje, rifiniturat me tullë dhe veshje tulle në dukje, dritaret dhe vetrata të mëdha me ngjyrë të bardhë që ofrojnë ndriçim natyral dhe pamje panoramike, parapetet e ballkoneve me balaustra xhami.Informacion mbi vilen:
• Vile 2-kateshe (plus nje kat nentoke)
• Sipërfaqja ndertimit: 300 m2
• Siperfaqja oborrit: 300 m2
• 2 Poste parkimi

Organizimi :
• Kati i pare: Salloni ndenje, kuzhine dhe tualet.
• Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande.
• Kati nentoke disponon dhome tharje, tualet, pajisje ngrohje-ftohje te cilat do te jene te perfshira ne cmim dhe nje hapesire per tu perdorur sipas deshires.

Per informacion te detajuar dhe vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..