Properties View

Vile per shitje te Rruga e Kavajes

4 Beds
3 Baths
254 m2
470,000

Details

  • Beds
    4
  • Baths
    3
  • Lot area (sqft)
    254 m2
  • Type

Overview

Loading

Vila ndodhet ne Rrugen e Bogdaneve, prane Rruges se Kavajes.

Organizohet ne 3 kate dhe ka nje siperfaqe totale prej 254.3 m2.

Siperfaqe banimi kati perdhe 70.4 m2
Siperfaqe banimi kati pare 65.5 m2
Siperfaqe banimi kati i dyte 65.7 m2
Siperfaqe verande 13.9 m2
Siperfaqe perbashket 24.7 m2

Disponon certifikate pronesie.

Per informacion te detajuar dhe vizite ne prone na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Rruga e Bogdaneve
Çmimi: €470.000
Siperfaqja totale: 254 m²
Numri i kateve: 3
Dhoma gjumi: 4
Tualete: 3
Mobilimi: E Mobiluar

📞 Kontakti: Sara Rrahmani – 0695277765
sara.rrahmani99@gmail.com