Properties View

VILE PRANE TEG!

For Sale
6 Beds
4 Baths
600 m2
201
2

Loading

On Request

Details

 • Beds
  6
 • Baths
  4
 • Certification Document
  Yes
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  600 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  195
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Vila prane TEG ne shitje!Ne nje rezidence ne Farke, shume prane TEG, ofrohet Vile 4-kateshe per shitje.
Vila ka siperfaqe banimi prej 600 m2 te cilat ngrihen mbi truallin me sip 195 m2.Rezidenca ndodhet ne nje hapesire te gjelberuar, duke ofruar qetesi dhe ajer te apster.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..