Properties View

VILE TE TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT!

For Sale
3 Beds
2 Baths
335 m2
254

Loading

370,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  335 m2
 • Type
 • Year Build
  2024
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Vile per shitje te Turquoise Marina!Kompleksi Turquoise Marina është i pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, e cila është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit. Ajo ka nje siperfaqe prej 350.000 m² ku 35.000 m² do te jene hapesire ujore, 5.000 m² do te jene te dedikuara per terrenet sportive si dhe 3.000 m² korsi bicikletas pjesa tjeter eshte e perbere nga 307 vila si dhe 216 apartamente.
Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor gjithashu ajo ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.Vila më tipike në rezidencë do të jetë ajo me sipërfaqe totale 131 m2, e organizuar me 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 2 tualete dhe oborr.

Për më shume info ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..