Properties View

WHITE HOUSES RESIDENCE, VILE PER QIRA!

For Rent
4 Beds
3 Baths
191 m2
2,500 / month
/Per month

Details

 • Beds
  4
 • Baths
  3
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  191 m2
 • Type
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Japim me qira Vile te bashkangjitur prane qendres tregtare Teg!

Vila perbehet nga 3 kate mbi toke dhe nje kat nen toke.

Kati -1 sherben si garazh per 3 makina
Kati 0 organizohet ne ambient ndenje, kuzhine dhe nje tualet.
Kati 1 organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Kati 2 disponon nje suite matrimoniale me garderobe dhe tualet te dedikuar, gjithashtu dhe me dalje ne verande.

Vila ka sistem filtrimi me 3 filtra per ujin e pijshem , sistem kontrolli nepermjet smartphone per ndezje/fikje kondicionimit dhe dritave, depozite rezerve per ujin, internal CCTV, sistem kamerash per oborrin dhe garazhin(4 te tilla).

Rezidenca ne te cilen ndodhet eshte e perbere nga 12 vila. Sistem sigurie me kamera dhe me personel sherbimi 24 ore.

Vila ofrohet e mobiluar sikurse ne foto!

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni !

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..