Details

Overview

Loading

Shitet ambient komercial ne zonen e Kinostudios.

Ka nje siperfaqe totale prej 370 m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore ne katin e pare te nje pallati te ri.
Ambienti eshte i hapur me 2 zyra dhe 3 tualete. Eshte i pershtatshem per call center, klinika, zyra, markete etj.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Kinostudio
Çmimi: €518.000
Siperfaqja totale: 370 m²
Kati: 1juradunggureman
Tualete: 3

📞 Kontakti: Sara Rrahmani – 0695277765
sara.rrahmani99@gmail.com