Properties View

Ambient komercial ne Ish Bllok!

3 Beds
2 Baths
130 m2
119

Loading

375,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  130 m2
 • Type
 • Floor
  3

Overview

Loading

Ambient komercial ne Ish Bllok per shitje!Ne zonen e Ish Bllokut, ofrojme ambient komercial te investuar per shitje. I vendosur ne katin e 3 te nje objekti me ashensor, ka siperfaqe neto prej 120 m2.
Aktualisht eshte i ndare ne 1 sallon pritje, 4 ambiente pune, 2 tualete dhe 1 depo. Ambienti eshte totalisht i investuar, dhe aktualisht funksionon si klinike estetike.
Ambienti eshte i dhene me qira deri ne Maj 2027, dhe kusht eshte te respektohet kontrata e qirase me qiramarresin aktual.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..