Details

Overview

Loading

Super ambjent biznesi, i investuar dhe i pershtetshem per cdo lloje aktiviteti si: dyqan, lokal, bar/restorant etj

Adresa: Tiranë, Rruga Mihal Grameno, pas Shkolles se Baletit
Çmimi: €1.000
Siperfaqja totale: 100 m²
Tualete: 1

📞 Kontakti: RAJMONDA CALA – 0697076668
realestateidealhome@gmail.com