Details

Overview

Loading

Ambienti ndodhet në katin 0 te rrethrrotullimi i Zogut te Zi.

Sipërfaqe neto 466 m2.

Disponon Hyrje te dedikuar per ambient biznesi, recepsion, 3 tualete.

Vendodhja shumë e favorshme ofron të gjitha facilitetet dhe ka mundesi te ndryshme shfrytezimi si laborator, zyre, klinike etj.

Cmimi i ambientit eshte neto.

Për me shume informacion na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Zogu i Zi
Çmimi: €3.000
Siperfaqja totale: 466 m²
Tualete: 2

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al