Details

Overview

Loading

uJepet me qira ambjent 85 m2, kati -1, ne zonen e ish Bllokut, ne hyrje te rruges kryesore.

Ambjenti pershtatet shume mire per cdo lloj aktiviteti dhe ofron te gjitha fasilitetet nga vendodhja ashtu edhe nga organizimi.

Ne cmimin e qerase jane te perfshira edhe taksat.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Ish Blloku
Çmimi: €1.200
Siperfaqja totale: 85 m²
Tualete: 1

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al