Details

Overview

Loading

Zone elitare , mundesi shume e mire investimi.

Open space e ndare ne 1 ambiente pune me sistem funksional kondicionimi dhe ndricimi.
Ambjenti ndodhet ne katin zero , me fasade xhami i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, momentalisht i dhene me qera afatgjate.

Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Rruga Abdi Toptani
Çmimi: €210.000
Siperfaqja totale: 37 m²
Tualete: 1

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al