Properties View

Njesi sherbimi kati 1

For Sale
2 Beds
1 Baths
128 m2
173

Loading

On Request

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  128 m2
 • Type
 • Floor
  1
 • Year Build
  2025

Overview

Loading

Zyrat Platinum Residence ofrojnë një zgjidhje të sofistikuar dhe bashkëkohore të hapësirës së punës, e krijuar për të përmbushur kërkesat e profesionistëve dhe bizneseve moderne. Të vendosura brenda residencës prestigjioze Platinum, këto zyra kombinojnë funksionalitetin me një ambient luksoz, duke krijuar një mjedis ideal për produktivitet dhe inovacion.

📌Vendndodhja e përkryer📌Moderne📌Dizajn fleksibël i hapësirës së punës📌Përsosmëri estetike📌Komoditet premium📌Siguria dhe Privatësia📌Pamje piktoreskeZyrat e Platinum ofrojnë një përzierje të përsosur funksionaliteti, estetike dhe komoditeti, duke i bërë ato një zgjedhje ideale për profesionistët dhe bizneset e dalluara që kërkojnë një hapësirë ​​pune prestigjioze dhe frymëzuese.
✅Adresa: Kryqëzimi i rrugë “Marko Bocari” & “Sami Frashëri”, Tiranë.
✅200 metra larg liqenit.
✅Mundësi parkimi.
✅Rezidencë private.
📲 +355 69 407 1300✉️ iva.hakanaj@alkonstruksion.al

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..