Properties View

NJESI SHERBIMI NE KATIN 0 – KOMPLEKSI ZIRKON!

For Sale
116 m2
350,000

Details

  • Certification Document
    In-Progress
  • Lot area (sqft)
    116 m2
  • Type

Overview

Loading

Njesi sherbimi ne katin 0 ne shitje – Kompleksi Zirkon!Njesia ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne Tirane, Kompleksi Zirkon, prane QSUT.
E vendosur ne katin 0, me akses nga 2 krahet e godines, me fasade xhami, eshte hapesire perfekte per biznese te ndryshme.

Siperfaqja neto prej 116 m2, si dhe lartesia prej 5.5 m bejne te mundur organizimin duke perfituar siperfaqe ekstra me ndarje me mexanine.Aktualisht prona eshte e dhene me qira per supermarket, kontrate 5-vjecare, duke e bere ideale per investim.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..