Properties View

Njesi sherbimi te Kodra e Diellit!

For Sale
1 Beds
1 Baths
14 m2
423

Loading

22,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  14 m2
 • Type

Overview

Loading

Njesi sherbimi te Kodra e Diellit ne shitje!

Njesia ndodhet ne katin 0 te nje objekti te ri ne fillim te Rruges Rexhep Pinari, me siperfaqe neto prej 13.5 m2. Disponon dokument te rregullt hipotekor.

Secili apartament është projektuar me kujdes dhe ka detaje të mrekullueshme, duke përfshirë materiale cilësore dhe teknologji moderne. Ambientet e eleganta dhe dritat e natyrshme bëjnë që ky kompleks të jetë një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një stil jetese të lartë.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..