Properties View

Njesi sherbimi te Rezidenca “Green City”!

For Sale
1 Beds
1 Baths
44 m2
406

Loading

120,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  44 m2
 • Type

Overview

Loading

Njesi sherbimi nte Rezidenca “Green City” per shitje!

Njesia ndodhet ne katin 0, me siperfaqe prej 44 m2, e organiziuar nga nje hapesire e vetme dhe nje tualet.
Njesia eshte e paperdorur me pare, dhe eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Documents

771723_plan_per_sistem_njesi.jpg DOWNLOAD

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..