Properties View

OKAZION! SHESIM AMBIENT KOMERCIAL PRANE KOMPLEKSIT STAR

For Sale
1 Beds
4 Baths
345 m2
148

Loading

655,500

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  4
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  345 m2
 • Type
 • Floor
  1

Overview

Loading

Prane kompleksit Star shesim ambient komercialAmbienti disponon siperfaqe 345 m2 bruto.Prona eshte e pozicionuar ne katin 1 te ndertesesOrientim Jug Lindje me vetrate te madhe duke lejuar qe te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.Prona eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si kopesht klinike , palester call center etj.

Eshte i organizuar kryesisht ne konceptin open space dhe mund te pershtatet sipas kerkeses se klientit.Disponon 2 tualeteKa akses ne rruge kryeseore si dhe ne pjesen e brendeshme te kompleksit.Shkalle te dedikuara per pronen te pavarura nga shkallet kryesore te pallatit.Ashensor

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..