Properties View

SHESIM AMBIENT PER ZYRA TEK RR.KAVAJES.

8 Beds
6 Baths
957 m2
119

Loading

1,870,000

Details

 • Beds
  8
 • Baths
  6
 • Certification Document
  Yes
 • Garages
  10
 • Lot area (sqft)
  957 m2
 • Type
 • Floor
  3
 • Year Build
  2008

Overview

Loading

Shesim ambient biznesi, buzë rrugës së Kavajës, mes 21 Dhjetorit dhe Pallatit me Shigjeta.Akses i drejtpërdrejtë për në qendër, në Unazën e vogël dhe Unazën e madhe, Tiranë e re.Ambienti ndodhet ne nje ndërtim te 2008, ambiente me ndarje vetrate xhami dhe gips fleksibël për rimodulime sipas nevojave, aspirim & kondicionim i dyfishte, qendror dhe lokal, rrjet instalimesh për energjinë dhe internetin.I pershtatshëm për klinikë, zyra, call center etj. Sip totale 957.6 M2, , 6 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 ballkon, depo, gjendja: shume e mire, ambjente ndihmëse për magazinim, arkivim apo sallë serverash.Sistem monitorimi me kamera, 2 ashensorë, shkallë elektrike nga brenda qendrës, 4 mundësi aksesi.Ambienti eshte aktualisht i dhene me qira me vleren 6,000 Euro ne muaj.Ne shitje edhe 10 poste parkimi në katet -1 dhe-2 me vlere 22.000 Euro/ posti.Per nje vizite ne prone me kontaktoni.

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..