Details

  • Baths
    1
  • Lot area (sqft)
    30 m2
  • Type
  • Year Build
    2010

Overview

Loading

Mbrapa Concord Center ne katin 0 shitet ambient per zyre ,i pershtatshem edhe per magazine.
Me nje siperfaqe 30 m2 dhe shume i aksesueshem,ne nje nga zonat komerciale me te kerkuara ky ambjent krijon mundesin e zhvillimit te nje biznesi konkurues ne ate zone.
Nje pjese e ambjentit eshte i kthyer ne duplex.

Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Rruga 5 Maji Tirana, Albania
Çmimi: €65.000
Siperfaqja totale: 30 m²
Tualete: 1
Viti i ndertimit: 2010
Viti i restaurimit: 2018

📞 Kontakti: Arber Dajci – 0692717571
arber.dajci@c21bond.al