880,000

Details

  • Baths
    38
  • Lot area (sqft)
    600 m2
  • Type
  • Floor
    3

Overview

Loading

Objekti ndodhet ne Marikaj dhe eshte i pershtatur per biznese si hoteleri, azil, etj., me nje siperfaqe trualli prej 5238 m2.

Ne kete siperfaqe perfshihet ndertimi 3-katesh qe jane 38 dhoma secila me tualete individuale ne katin e dyte dhe te trete te objektit, holli, kuzhina, recepsioni, spa dhe wellness ne katin 1.

Ne pjesen e jashtme ndodhet pishina, ambjente shlodhese, kopesht, qender argetimi e mbyllur dhe poste parkimi per makinat.

Projekti eshte ende i paperfundur me leje ndertimi dhe mund te ofroje dhe mundesi te tjera.

Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Marikaj
Çmimi: €880.000
Siperfaqja totale: 600 m²
Kati: 3
Tualete: 38

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al