Properties View

Shitet ambient te Akses Tirana

For Sale
104

Loading

Details

  • Certification Document
    In-Progress
  • Type
  • Floor
    5

Overview

Loading

Ambienti ndodhet në Kompleksin e ri që po ndërtohet prane Ish Doganes.Kompleksi ”Akses Tirana” është konceptuar për të qenë gjithëpërfshirës. Ai ndodhet vetëm 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës.Akses Tirana ofron apartamente të projektuara me një standart të lartë dhe stil bashkëkohor, të ndriçuara mirë me vetrata që zgjaten deri në dysheme.

Akses Tirana është hapësira më e re multifunksionale në hyrje të Tiranës, me kapacitet ndërtimi rreth 90.000m2, 8 objekte banimi dhe shërbimi.Hapësira rekreative dhe të gjelbërta të shtrira në sipërfaqe dhe lartësi që mundësojnë ndërlidhje midis banimit, biznesit dhe zyrave.Disponojmë Ambient për Shitje.Informacion mbi ambientin:
• Kati 0 perdhes
• Siperfaqe: 61 m2
• Rezidence e re
• Ne ndertim e siper

Per me shume informacione na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..