Properties View

Shitet biznesi (Lounge) tek Kompleksi Delijorgji

For Sale
2 Baths
300 m2
140

Loading

300,000

Details

  • Baths
    2
  • Certification Document
    Yes
  • Lot area (sqft)
    300 m2
  • Type

Overview

Loading

Shitet biznesi (lounge) brenda kompleksit Delijorgji.Biznesi aktualisht eshte ne gjendje pune, ka klientele te rregullt dhe ndodhet ne nje nga lokacionet me te frekuentuara.Ka nje siperfaqe totale prej 600m2, i mobiluar dhe i investuar ne menyre bashkekohore.Qira mujore/ 5400 euro.

Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..