Properties View

Shitet Dyqan ne Myslym Shyr

For Sale
1 Baths
368

Loading

240,000

Details

Overview

Loading

Shitet Dyqan Ne Myslym Shyr , Pran Kastratit

– Kati 0 ( me 5 shkalle)
– Ndertim i ri ( 2005)
– Me Hipoteke
– Siperfaqe totale 59,80 m2

Zona shum e populluar dhe me akses te larte e ben kete ambjent te pershtatshem per te zhvilluar biznesin tuaj.

Shitet 240,000 Euro

Per me shum informacion me kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Myslym Shyr
Çmimi: €240.000
Siperfaqja totale: 60 m²
Siperfaqja e brendshme: 50 m²
Tualete: 1
Viti i ndertimit: 2005
Viti i restaurimit: 2020

📞 Kontakti: Asllan Meta – 0688200821
meta.realestate369@gmail.com